Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky

Připojte se k teamu

Máte čas a hlavně chuť se k nám připojit? Jen do toho. Veškerá spolupráce na tomto webu není nijak finančně ohodnocena. Vše je ryze dobrovolné. Ale za tu slávu to stojí, ne? :)

Nechápejte to tak, že na vás křičíme: I ty se staň naším členem a že chceme, aby na webu dělalo 100 lidí. Jen je z webu větší kolos, než se původně očekávalo... takže potřebujeme pár lidí:

Korektura slovenského překladu

Korektura české části webu je zajištěna, ale slovenská část je odkázána na Spadeho. Zároveň je občas potřeba něco rychle přeložit. Takže pokud ovládáš spisovný jazyk slovenský a máš chuť se připojit, ozvi se - kontaktuj churchyarda nebo Spadeho.

Spoluutváření obsahu webu

Když jsem založil tento web, myslel jsem si, že sem něco málo napíšu a nějak to bude. Dneska je tady 80 přístupů denně. A chci, aby se sem lidi vraceli, takže se snažím přidávat nové a nové věci. Na to někdy se Spadem nestačíme a tak by se hodil někdo další - kontaktuj churchyarda.

Moderátor na fóru

Zatím to není nijak akutní, máme 3 aktivní uživatele včetně mě, ale pokud se fórum rozroste - a já pevně věřím, že ano - tak v tom bude potřeba udělat trochu pořádek - pokud máš zájem, kontaktuj churchyarda nebo Spadeho.

Powered by Etomite CMS.